Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Confirmation (2016) HD

The Confirmation (2016) HD

Mar. 18, 2016 (Canada)90 Min.PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Antoni tetë vjeçar është disi i shqetësuar në lidhje me kalimin e fundjavës me babain e tij marangoz të alkoolizuar, Ualtin. Ata fillojnë të zbulojnë një lidhje të vërtetë me njëri-tjetrin, duke e bërë Ualtin një baba më të mirë dhe Antoni të zbulojë premtimin dhe potencialin e njeriut të mirë që ai do të bëhet.

Titulli origjinalThe Confirmation
Vlerësimi IMDb6.4 3,729 votes
Vlerësimi TMDb6.2 39 votes