Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Death of Dick Long (2019) HD

The Death of Dick Long (2019) HD

Sep. 27, 2019 100 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Virginia Newcomb isLydia Olsen
Lydia Olsen
Andre Hyland isEarl Wyeth
Earl Wyeth
Sarah Baker isOfficer Dudley
Officer Dudley
Jess Weixler isJane Long
Jane Long
Poppy Cunningham isCynthia Olsen
Cynthia Olsen
Roy Wood Jr. isDr. Richter
Dr. Richter
Sunita Mani isLake Travis
Lake Travis
Janelle Cochrane isSheriff Spenser
Sheriff Spenser
Ian J. Cunningham isOther Doctor
Other Doctor

Permbledhje

Pasi shoku i tyre, Diku, vdes, Zejku dhe Ërli mundohen ta mbajnë të fshehtë. Por në një qytet të vogël si Alabama, lajmet marrin dhenë…

Titulli origjinalThe Death of Dick Long
Vlerësimi IMDb6.3 votes
Vlerësimi TMDb6.1 12 votes