Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Heiresses (2018) HD

The Heiresses (2018) HD

Mar. 15, 2018 95 Min.
Your rating: 10
6.7 3 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Chela dhe Chiquita, kanë qenë së bashku mbi 30 vite. Pas përkeqësimit të gjendjes së tyre financiare, Chela detyrohet të përballet me një realitet të ri. Një realitet i cili e bën të dalë nga guaska e saj dhe të jetë e lirë për bindjet e saja seksuale…

Titulli origjinalLas herederas
Vlerësimi IMDb7.0 votes
Vlerësimi TMDb8.1 10 votes