Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Hot Chick (2002) HD

The Hot Chick (2002) HD

The hottest chick in town just switched bodies with the luckiest loser in the world.Dec. 13, 2002 (USA)104 Min.PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Tom Brady
Director

Aktoret

Rob Schneider isClive Maxtone/Jessica Spencer
Clive Maxtone/Jessica Spencer
Rachel McAdams isJessica Spencer/Clive Maxtone
Jessica Spencer/Clive Maxtone
Melora Hardin isCarol Spencer
Carol Spencer
Fay Hauser isMrs. Thomas
Mrs. Thomas

Permbledhje

Një adoleshente tërheqëse dhe popullore e gjen veten në trupin e një burri më të madh dhe duhet të gjejë një mënyrë të kthehet në trupin e saj.

Titulli origjinalThe Hot Chick
Vlerësimi IMDb5.5 77,447 votes
Vlerësimi TMDb5.4 334 votes