The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes (2023) me Titra Shqip | Filmaon.pw
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes (2023)

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes (2023)

Të gjithë kanë uri për diçka.Nov. 15, 2023 157 Min.
Your rating: 0
5.7 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Tom Blyth isCoriolanus Snow
Coriolanus Snow
Rachel Zegler isLucy Gray Baird
Lucy Gray Baird
Peter Dinklage isCasca Highbottom
Casca Highbottom
Hunter Schafer isTigris Snow
Tigris Snow
Josh Andrés Rivera isSejanus Plinth
Sejanus Plinth
Viola Davis isDr. Volumnia Gaul
Dr. Volumnia Gaul
Fionnula Flanagan isGrandma’am
Grandma’am

Permbledhje

Coriolanus Snow, këshillon dhe krijon ndjenja për tributin femëror të Distriktit 12-të gjatë Lojërave të 10-ta të Urisë.

Titulli origjinalThe Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes
Vlerësimi IMDb7.2 votes
Vlerësimi TMDb7.261 821 votes