Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Independent (2022)

The Independent (2022)

Ndiqni gënjeshtrat. Gjeni të vërtetën.Nov. 02, 2022 108 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Amy Rice
Director

Aktoret

Brian Cox isNick Booker
Nick Booker
Ali Marsh isSharon Romney
Sharon Romney
Luke Kirby isLucas Nicoll
Lucas Nicoll
John Cena isNate Sterling
Nate Sterling
Ann Dowd isPatricia Turnball
Patricia Turnball
Margaret Odette isJennifer Cooke
Jennifer Cooke
Alysia Reiner isKathy Gibbs
Kathy Gibbs
Victor Slezak isPresident Archer
President Archer
Timothy Busfield isTom Mayfield
Tom Mayfield

Permbledhje

Një gazetare e re zbulon një komplot që përfshin një kandidat presidencial të SHBA-së që mund të ndryshojë zgjedhjet dhe fatin e vendit.

Titulli origjinalThe Independent
Vlerësimi TMDb5 1 votes