Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Tinto Brass (2000) +18

Tinto Brass (2000) +18

Mar. 03, 1999 (Italy)23 Min.
Your rating: 0
8.1 16 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Ky film është i shkurtër: Një djalë i ri italian hyn në metro me një mik, dhe afër tyre kalon një grua sa po ka dalur nga banjo “publike” dhe papritmas , fustani i saj shko lart….

Titulli origjinalUltimo metrò
Vlerësimi IMDb7.8 151 votes
Vlerësimi TMDb8.7 3 votes