Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Marvels (2023)

The Marvels (2023)

Më e lartë. Me tutje. Më shpejt. Së bashku.Nov. 08, 2023 105 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Peng Zhang
Director

Aktoret

Brie Larson isCarol Danvers / Captain Marvel
Carol Danvers / Captain Marvel
Teyonah Parris isMonica Rambeau
Monica Rambeau
Iman Vellani isKamala Khan / Ms. Marvel
Kamala Khan / Ms. Marvel
Zawe Ashton isDar-Benn
Dar-Benn
Gary Lewis isEmperor Dro'
Emperor Dro'
Park Seo-jun isPrince Yan
Prince Yan
Zenobia Shroff isMuneeba Khan
Muneeba Khan
Mohan Kapur isYusuf Khan
Yusuf Khan
Saagar Shaikh isAamir Khan
Aamir Khan

Permbledhje

Kapitenia Marvel është arratisur prej vitesh nga tirania e perandorisë Kri, por kur universi është në rrezik, kthehet dhe i bashkon forcat e saja me dy luftëtare të tjera për të shpëtuar botën.

Titulli origjinalThe Marvels
Vlerësimi IMDb5/9 votes
Vlerësimi TMDb6.49 712 votes