Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Mist (2007) HD

The Mist (2007) HD

Belief divides them, mystery surrounds them, but fear changes everything.Nov. 21, 2007 (USA)126 Min.R
Your rating: 10
8 3 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një stuhi e frikshme lëshon disa specie ne toke, krijesa te cilat janë te etura për gjak. Ngjarja ndodh ne një qytet, ku një grup i vogël i qytetareve mbeten te mbyllur ne një supermarket dhe luftojnë për te mbijetuar…

Titulli origjinalThe Mist
Vlerësimi IMDb7.2 231,117 votes
Vlerësimi TMDb6.7 1111 votes