The Mourning (2015) HD me Titra Shqip | Filmaon.com
The Mourning (2015) HD

The Mourning (2015) HD

Not knowing is the hardest part...Mar. 17, 2015 (USA)106 Min.N/A
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

20 vite pasi zhduket në Shkretëtirën Stuhia, Aron kthehet në shtëpi në rrethana misterioze, I pa-plakur që nga zhdukja e tij, dhe duhet të rregullojë marrëdhëniet me njerëzit e tij të dashur para se një ndodhi e afërt të kthehet në një ekzistencë të errët të një bote tjetër.

Titulli origjinalThe Mourning
Vlerësimi IMDb3.4 266 votes
Vlerësimi TMDb3.8 3 votes