The Painter (2024) me Titra Shqip | Filmaon.pw
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Painter (2024)

The Painter (2024)

Jan. 05, 2024 100 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një ish-operativ i CIA-s i rikthehet botës së rrezikshme të luftës për mbijetesë, kur në derë shfaqet një grua misterioze nga e kaluara e tij. Tani, i ekspozuar dhe i shënjestruar nga vrasës të pamëshirshëm, ai duhet të mbështetet në aftësitë që mendonte se nuk do t’i përdorte kurrë më…

Titulli origjinalThe Painter
Vlerësimi IMDb4.4 votes
Vlerësimi TMDb7.209 43 votes