Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Rover (2014) HD

The Rover (2014) HD

Fear the man with nothing left to lose.May. 18, 2014 (Australia, USA)100 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

10 vjet pas krizës ekonomike që përfshiu të gjithë botën, një njeriu të vetmuar i vjedhin makinën, të vetmen gjë me vlerë që i kishte ngelur. Teksa kërkonte hajdutët, ai merr peng vëllain e njërit prej tyre dhe gjatë udhëtimit të rrezikshëm ata krijojnë një lloj lidhjeje me njëri-tjetrin.

Titulli origjinalThe Rover
Vlerësimi IMDb6.4 35,794 votes
Vlerësimi TMDb6.1 249 votes