Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Suspect (2013) HD

The Suspect (2013) HD

Dec. 24, 2013 137 Min.
Your rating: 10
9.3 7 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Gong Yoo isJi Dong-chul
Ji Dong-chul
Park Hee-soon isMin Se-hoon
Min Se-hoon
Cho Seong-ha isKim Seok-ho
Kim Seok-ho
Yoo Da-in isChoi Kyeong-hee
Choi Kyeong-hee
Kim Sung-kyun isRi Gwang-jo
Ri Gwang-jo
Park Ji-il isExecutive director Song
Executive director Song
Kim Min-jae isReporter Joo
Reporter Joo
Jo Jae-yoon isCaptain Jo
Captain Jo
Song Jae-rim isProfessor Kim (SA2)
Professor Kim (SA2)

Permbledhje

Dong-cheol, dikur agjent i forcave speciale në Korenë e Veriut,punon si shefer i një kryetari grupi. Por nuk zgjat shumë dhe ai behet i dyshuar për vrasjen a tij. Duke u ndjekur nga shteti, zbulohet se ai është duke kryer një mision personal…. kërkon për të gjetur një përgjegjës për vrasjen e gruas dhe të bijës së tij….

Titulli origjinal용의자
Vlerësimi IMDb6.9 votes
Vlerësimi TMDb7 55 votes