Time Lapse (2014) HD me Titra Shqip | Filmaon.com
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Time Lapse (2014) HD

Time Lapse (2014) HD

Once you see the future, you can't look away.May. 24, 2014 (USA)104 Min.NOT RATED
Your rating: 10
8.5 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Bradley King
Director

Aktoret

John Rhys-Davies isMr. Bezzeredes
Mr. Bezzeredes
Sharon Maughan isDr. Heidecker
Dr. Heidecker
Judith Drake isMrs. Anderson
Mrs. Anderson
Mark C. Hanson isDog Race Announcer (voice)
Dog Race Announcer (voice)

Permbledhje

Tre miq zbulojnë një makineri misterioze që bën fotografi 24 orë në të ardhmen dhe vendosin ta përdorin për përfitime personale, deri sa fillojnë të shfaqen imazhe shqetësuese dhe të rrezikshme.

Titulli origjinalTime Lapse
Vlerësimi IMDb6.5 30,776 votes
Vlerësimi TMDb6.4 309 votes