Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Tomb Raider (2018) HD

Tomb Raider (2018) HD

Her legend beginsMar. 08, 2018 118 Min.
Your rating: 10
8.6 27 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Roar Uthaug
Director

Aktoret

Permbledhje

Lara Kroft, vajza guximtare dhe e pavarur e nje aventurieri te zhdukur, duhet ta shtyje veten pertej limiteve te saj kur gjendet ne ishullin ku u zhduk babai i saj..

Titulli origjinalTomb Raider
Vlerësimi IMDb6.8 votes
Vlerësimi TMDb6.1 953 votes