Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Traffik (2018) HD

Traffik (2018) HD

Refuse To Be A VictimApr. 20, 2018 96 Min.
Your rating: 0
9.9 18 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Deon Taylor
Director

Aktoret

Permbledhje

Një çift largohet nga qyteti për një fundjavë romantike dhe shkojnë në male, por aty hasin një bandë motoristësh. Tani të vetëm në male, Brea dhe Johni duhet të mbrohen kundër bandës së keqe, e cila nuk do të ndalet në asgjë për të mbrojtur sekretet që ka…

Titulli origjinalTraffik
Vlerësimi IMDb6.8 votes
Vlerësimi TMDb6.6 28 votes