Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Transformers: Age of Extinction (2014) HD

Transformers: Age of Extinction (2014) HD

This is not war. It's extinction.Jun. 25, 2014 (USA, China)165 Min.PG-13
Your rating: 10
9.6 12 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Michael Bay
Director

Aktoret

Mark Wahlberg isCade Yeager
Cade Yeager
Nicola Peltz isTessa Yeager
Tessa Yeager
Li Bingbing isSu Yueming
Su Yueming
Frank Welker isGalvatron (voice)
Galvatron (voice)
Miguel Ferrer isScourge (voice)
Scourge (voice)
Jeffrey Combs isPowerglide (voice)
Powerglide (voice)
Mark Rolston isThrust (voice)
Thrust (voice)

Permbledhje

Një mekanik dhe familja e tij i bashkohen autobotëve teksa janë shënjestruar nga një gjahtar që vjen nga një botë tjetër.

Titulli origjinalTransformers: Age of Extinction
Vlerësimi IMDb5.7 253,535 votes
Vlerësimi TMDb5.8 2554 votes