Trunk – Locked In (2023) me Titra Shqip | Filmaon.pw
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Trunk – Locked In (2023)

Trunk – Locked In (2023)

Nov. 24, 2023 96 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Sina Martens isMalina Voss
Malina Voss
Artjom Gilz isEnno Bent
Enno Bent
Luise Helm isElisa Kühne (voice)
Elisa Kühne (voice)
Poal Cairo isThe Driver
The Driver
Charles Rettinghaus isWolfgang Voss (voice)
Wolfgang Voss (voice)

Permbledhje

Malina zgjohet e çorientuar në bagazhin e një makine dhe zbulon e tmerruar e saj se i mungon një veshkë. Me celularin e saj si të vetmen lidhje me botën e jashtme, ajo bën një betejë të dëshpëruar për mbijetesë.

Titulli origjinalTrunk - Locked In
Vlerësimi IMDb5.5 votes
Vlerësimi TMDb5.6 29 votes