Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Unacknowledged (2017) HD

Unacknowledged (2017) HD

We're not alone. We never were.May. 23, 2017 (USA)100 Min.R
Your rating: 0
9 7 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Një film-dokumentar i cili do të sjellë prova bindëse, të papublikuara më parë mbi misterin e UFO-ve dhe jashtëtokësorëve.

Titulli origjinalUnacknowledged
Vlerësimi IMDb7.4 833 votes
Vlerësimi TMDb3 4 votes