Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Underworld: Rise of the Lycans (2009) HD

Underworld: Rise of the Lycans (2009) HD

Every war has a beginning.Jan. 22, 2009 (USA, New Zealand)92 Min.R
Your rating: 0
7 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Një histori e përqëndruar në grindjen shekullore në mes Vampirëve aristokratik dhe skllevërve të tyre të dikurshëm, Likanëve.

Titulli origjinalUnderworld: Rise of the Lycans
Vlerësimi IMDb6.6 127,958 votes
Vlerësimi TMDb6.2 1205 votes