Wanted Man (2024) me Titra Shqip | Filmaon.pw
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Wanted Man (2024)

Wanted Man (2024)

Disa kufij është më mirë të mos kalohenJan. 19, 2024 85 Min.
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Dolph Lundgren isTravis Johansen
Travis Johansen
Roger Cross isHernandez
Hernandez
Aaron McPherson isAdam Hilts
Adam Hilts
Christina Villa isRosa Barranco
Rosa Barranco
James Joseph Pulido isOfficer De La Cruz
Officer De La Cruz

Permbledhje

Një oficer policie, i cili duhet të marrë një dëshmitare okulare dhe ta shoqërojë atë pasi një sulm ndaj kartelit la disa agjentë të DEA-s të vdekur. Por më pas ai duhet të vendosë se kujt t’i besojë kur të zbulojë se sulmi u ekzekutua nga forcat amerikane.

Titulli origjinalWanted Man
Vlerësimi TMDb6.1 14 votes