Yung (2018) +18 me Titra Shqip | Filmaon.pw
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Yung (2018) +18

Yung (2018) +18

Jun. 30, 2018 95 Min.
Your rating: 0
5.5 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

UNG është një udhëtim që ndjek katër vajza të reja në subkulturën pulsuese dhe hedoniste të Berlinit modern. Por mbi të gjitha, është një paraqitje e pastër dhe autentike e miqësisë.

Titulli origjinalYung
Vlerësimi IMDb5.5 votes
Vlerësimi TMDb5 27 votes