Secret Invasion: Sezoni 1 me Titra Shqip | Filmaon.pw
Secret Invasion: Sezoni 1

Secret Invasion: Sezoni 1

Jun. 21, 2023
Your rating: 0
8 1 vote

Nick Fury dhe Talos zbulojnë një grup Skrull-sh që ndryshojnë formën, të cilët kanë depërtuar në Tokë prej vitesh.

Episodes