Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Beverly Hills Ninja (1997) HD

Beverly Hills Ninja (1997) HD

He put's the Mortal back in Kombat.Jan. 17, 1997 (USA)88 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Dennis Dugan
Director

Aktoret

Nicollette Sheridan isAllison Page / Sally Jones
Allison Page / Sally Jones
Nathaniel Parker isMartin Tanley
Martin Tanley
Dale Ishimoto isOld Japanese Man
Old Japanese Man
Daming Chen isHead Kobudosai
Head Kobudosai

Permbledhje

Djali i bardhë jetim gjendet nga një fis ninxha, si një foshnje në thesar të braktisur dhe u rrit prej tyre.Haru kurrë nuk u përputhë me kulturën e tyre dhe kurrë nuk fiton aftësitë e një ninxha, por megjithatë është natyrë e dashur dhe këmbëngulës në ambiciet e tij personale. Misioni i tij i parë e sjell në Beverly Hills për të hetuar një vrasje misterjoze.

Titulli origjinalBeverly Hills Ninja
Vlerësimi IMDb5.5 32,025 votes
Vlerësimi TMDb5.4 137 votes