Cruel Intentions 2 (2000) HD me Titra Shqip | Filmaon.com
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Cruel Intentions 2 (2000) DVD

Cruel Intentions 2 (2000) DVD

Revenge is sweet and sexy.Nov. 09, 2000 (USA)87 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Roger Kumble
Director

Aktoret

Robin Dunne isSebastian Valmont
Sebastian Valmont
Sarah Thompson isDanielle Sherman
Danielle Sherman
Amy Adams isKathryn Merteuil
Kathryn Merteuil
Barry Flatman isHeadmaster Sherman
Headmaster Sherman
Mimi Rogers isTiffany Merteuil
Tiffany Merteuil
Barclay Hope isMr. Felder
Mr. Felder
Tane McClure isBunny Claymon
Bunny Claymon
Keri Lynn Pratt isCherie Claymon
Cherie Claymon
David McIlwraith isEdward Valmont
Edward Valmont

Permbledhje

Kjo ndodh disa vite para Cruel Intentions (1999), mbrapa deri aty ku Kathryn pë herë të parë takohet me Sebastianin, tërheqjen e tyre seksuale me njëri-tjetrin dhe gëzimin e tyre në shkatërrimin e jetës së kolegëve të tyre.

Titulli origjinalCruel Intentions 2
Vlerësimi IMDb4.3 12,977 votes
Vlerësimi TMDb4.4 82 votes