Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Hemel (2012) HD

Hemel (2012) HD

Jan. 29, 2012 (Netherlands, Spain)80 Min.UNRATED
Your rating: 2
2 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Gjatë arrative të saj të përnatshme, Hemel kerkon për ndryshimin midis seksit dhe dashurisë. Ndonjeherë ajo i drejton burrat me të cilët fle. Njeriu më i rendesishem në jetën e Hemel ështe Gijs, babai i saj, qe punon në një shtëpi ankandesh. Pas vdekjes së hershme të mamasë se saj Hemel u rrit me të vetem , ashtu si Hemel, Gijs është i shqetesuar dhe nuk e pranon atë qe pret nga vajza e tij. Kjo ndryshon kur Gijs bie në dashuri me të rënë anakandi i Sofias.

Titulli origjinalHemel
Vlerësimi IMDb5.7 1,087 votes
Vlerësimi TMDb6.4 9 votes