Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Hitman: Agent 47 (2015) HD

Hitman: Agent 47 (2015) HD

Your Number is Up.Aug. 20, 2015 (USA, UK, Germany)96 Min.R
Your rating: 10
8.9 12 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Nje vrases bashkohet me nje grua per ta ndihmuar ate te gjeje babain e saj dhe te zbulojë misteret e prejardhjes se saj…

Titulli origjinalHitman: Agent 47
Vlerësimi IMDb5.7 70,274 votes
Vlerësimi TMDb5.5 973 votes