Invalid (2023) me Titra Shqip | Filmaon.pw
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Invalid (2023)

Invalid (2023)

Feb. 09, 2023 108 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Punonjësi Lako humb gjithçka nga një grup mafiozësh. Pasi ka mbetur me karrige me rrota dhe me jetën e ngatërruar, është miku i tij i ri Gabo, një rom vendas që e ndihmon Lakon t’i shohë gjërat me një këndvështrim të ri. Hakmarrja është e ëmbël.

Titulli origjinalInvalid
Vlerësimi IMDb7.3 votes
Vlerësimi TMDb6.5 6 votes