Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Pamasahe (2022) +18

Pamasahe (2022) +18

Dec. 09, 2022 104 Min.
Your rating: 0
7.8 9 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një nënë pa para, me fëmijën e saj të mitur, bën një udhëtim në tokë dhe det për të gjetur burrin e saj në Manila. Por ky udhëtim nuk do të jetë falas sepse ajo duhet të përdorë trupin e saj për të arritur në destinacion.

Titulli origjinalPamasahe
Vlerësimi TMDb6.5 7 votes