Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Sniper: Ultimate Kill (2017) HD

Sniper: Ultimate Kill (2017) HD

Oct. 03, 2017 (USA)R
Your rating: 8
7.4 9 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Claudio Fäh
Director

Aktoret

Chad Michael Collins isSgt. Brandon Beckett
Sgt. Brandon Beckett
Billy Zane isMajor Richard Miller
Major Richard Miller
Tom Berenger isMGySgt. Thomas Beckett
MGySgt. Thomas Beckett
Joe Lando isSpecial Agent John Samson
Special Agent John Samson
Danay García isKate Estrada
Kate Estrada

Permbledhje

 Agjentja Kejt Estrada dhe Marinsi snajper Brendon Beket, dërgohen në Kolumbi për të eliminuar një vrasës dhe për të kapur një trafikant famëkeq droge.

Titulli origjinalSniper: Ultimate Kill
Vlerësimi IMDb5.7 83 votes
Vlerësimi TMDb5 4 votes