Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Beasts (2022)

The Beasts (2022)

Jul. 20, 2022 137 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një çift francez transferohet në një fshat spanjoll, për të qenë sa më pranë natyrës dhe për të jetuar me bujqësi, por prania e tyre është e mërzitshme për dy vëllezër vendas, të cilët arrijnë deri në kërcënime për t’i larguar nga fshati.

Titulli origjinalAs bestas
Vlerësimi IMDb7.6 votes
Vlerësimi TMDb7.512 210 votes