Taxi Tehran (2015) HD me Titra Shqip | Filmaon.com
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Taxi Tehran (2015) HD

Taxi Tehran (2015) HD

Apr. 15, 2015 (Iran)82 Min.N/A
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Jafar Panahi
Director

Aktoret

Permbledhje

Jafar Panahi është përjashtuar së bëri filma nga qeveria Iraniane, kështu që ai luan rolin e një shoferi taksie, dhe realizon një film për problemet sociale në Iran.

Titulli origjinalتاکسی
Vlerësimi IMDb7.4 9,042 votes
Vlerësimi TMDb6.6 87 votes