Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
To Catch a Killer (2023)

To Catch a Killer (2023)

Apr. 06, 2023 119 Min.
Your rating: 0
6.3 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Shailene Woodley isEleanor Falco
Eleanor Falco
Ben Mendelsohn isGeoffrey Lammark
Geoffrey Lammark
Jovan Adepo isMacKenzie
MacKenzie
Ralph Ineson isDean Possey
Dean Possey
Mark Camacho isChief Karl Jackson
Chief Karl Jackson
Darcy Laurie isRamsey Lang
Ramsey Lang
Karine Dion isMrs. Miller
Mrs. Miller
Arthur Holden isForensics Chief
Forensics Chief

Permbledhje

Natën e Vitit të Ri, kur të gjithë festojnë, një i panjohur gjuan me snajper dhe vret shumë njerëz, duke e kthyer festën në terror. Policia fillon gjuetinë e një vrasësi fantazmë që nuk ka as fytyrë, as emër, as gjurmë dhe as të shkuar, që mund të sulmojë sërish për tu hakmarrë ndaj kotësisë së kësaj jete dhe vuajtjeve që kishte kaluar.

Titulli origjinalTo Catch a Killer
Vlerësimi IMDb6.6 votes
Vlerësimi TMDb6.933 217 votes